Faaliyet Alanları


OTOMASYON

Günümüz Dünyasın’ da gelişmiş bütün ülkeler endüstriyel üretim , proses izleme, güvenlik, kontrol sistemleri ve daha birçok işlemde otomasyonel sistem kullanmaktadır. İlk adımdan, devreye almaya kadar bütün sistemin otomasyonu ve tasarımı müşteri talepleri ve kalite standartları doğrultusun da yapılmakta ve en iyi sonuç için takip ve bakımı sağlanmaktadır. Proje ekibimiz tüm deneyim ve tecrübesi ile her zaman yanınızdadır.Proje Ekibimiz;
Pano yapımı ve montajı , PLC yazılımı ve devreye alınması , proje yönetimi ve iş başlangıcından teslim edilmesine kadar müşteri odaklı çalışmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ

Tamamen son teknoloji ile hayata geçirilmiş projelerin koordinasyonu tüm işlem boyunca takip ve gözlemi ve entegre edilecek harici sistemlerin sisteme dahil edilmesi, proje yönetim dahilinde önem seviyesi en yüksek olan alandır. Projelerin her alanında çalışarak tecrübe ve deneyimini artıran ekibimiz proje yönetimi konusunda da çok başarılı ve kaliteli işler çıkarmaktadır.

TASARIM VE MÜHENDİSLİK

Müşteri istekleri doğrultusunda yapılması istenen işin ön gösterimi ve projenin ilerleyişi için en önemli adım olan tasarım alanın da tecrübesi ile öne çıkan çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlanıp mühendislik desteği ile en iyi şekilde gerçeğe dönüştürülmektedir.

SİSTEM TEKNOLOJİLERİ

Belirlenen talepler doğrultusun da hareket ederek koordinasyonlu ve hızlı bir şekilde kalıcı çözümler üretiyoruz. En büyük sermayemiz tecrübemiz. Sistem çözüm ve teknolojileri , konveyör sistemleri , markalama sistemleri , görüntü işleme ve kaynak sistemleri , yapıştırma sistemleri ve daha birçok endüstriyel teknolojiler verdiğimiz hizmetlerdir.

TASARIM

Gelişen Dünya’da istekler doğrultusun da seri üretim olsun ya da olmasın bütün ekipmanların ilk doğuşu her zaman tasarlamak ile başlar. Karmaşık sistemlerden basit parçalara kadar fikirler doğrultusun da şekillenen ve gerçeğe dönüştürülen tüm ekipmanlar tasarım ürünüdür. Bünyemizdeki tecrübeli çalışma arkadaşlarımız arzu ettiğiniz tüm ekipmanları olması gerektiği gibi tasarlayıp pazardaki kabul görmüş sistemler yardımı ile gerçeğe dönüştürülmektedir.

MONTAJ VE DEVREYE ALMA

Müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanan tüm ekipmanlar ( mekanik , yazılım , robotik ) proses sonucu bir araya getirilerek kendi sahamız da yada taleplere göre müşteri sahasın da testleri yapılır. Test süreci sonunda onay alınarak sisteme dahil edilir.

ROBOTİK

Robot teknolojisi ve robotik hücre ve hatlar günümüz endüstrisinde daha da fazla kullanılmaktadır. Her türlü robotlu hat ve hücrelerin proje kapsamında ihtiyaç duyulan prosesleri deneyimli çalışma arkadaşlarımız tarafından kalite ve sistem standartları dahilinde yapılmaktadır.

MEKANİK

Proje kapsamın da önceden tasarlanmış ve onay alınmış tasarım ile birlikte tüm mekanik ekipmanların üretimi takibi ve montajı yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin